درباره ما.

شرکت صدرانور در سال ۱۳۷۹ باگرایش پیمانکاری و ساختمانی پا به عرصۀ صنعت ساختمان‌سازی نهاد. کارویژۀ صدرانور ساختمان‌سازی در مقیاس کلان است؛ اما به‌موازات پیشرفت‌های چشمگیر در آن aboutusعرصه، در گستره‌های دیگر نیز گام نهاده است: سازه‌های صنعتی، ساخت تصفیه‌خانه‌های آب‌وفاضلاب و فعالیت‌های پشتیبانی و اجرایی در حوزه‌های ساخت‌وساز انبوه و شهرک‌های مسکونی و صنعتی. همچنین، چندی است که افزون بر عرصۀ داخلی، محدودۀ فعالیت‌های شرکت به حوزۀ بین‌المللی نیز کشیده شده است.

صدرانور افق بلند خود را مشارکت حداکثری در توسعه و آبادانیِ میهن پرآوازۀ ایران تعریف کرده است و در مسیر تحقق این هدف، بهبود مستمر فرایندهای علمی و افزایش توان اجرایی شرکت، چراغ راه مدیران صدرانور بوده و هست. اجرای صفرتاصدِ پروژه‌های کلان و تحویلِ بهنگام آن‌ها، نتیجۀ استقرار سامانۀ مدیریت یکپارچه و بهبود مستمر فرایندهای اجرایی است. صدرانور برای همسویی با استانداردهای روزآمدِ صنعت ساخت‌وساز و نیز انعطاف‌پذیری با سلیقه‌های خاص کارفرمایان، همواره به این مهم همت گمارده است.

اکنون با افتخار اعلام می‌کنیم که حائز «رتبۀ یک ابنیه» به‌تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری شده‌ایم و نشان «رتبۀ یک انبوه‌سازی» و نیز «صلاحیت مضاعف رتبۀ یک اجرایی» را از وزارت مسکن و شهرسازی، در کارنامۀ خویش ثبت کرده‌ایم. نشستن بر این قله‌ها را نتیجۀ گزینش مهندسان کارآزموده و دانش‌محور و نیز گردآوری تجهیزات روزآمد عمرانی می‌انگاریم و بر تداوم‌بخشی به راهی که در پیش گرفته‌ایم، پای می‌فشاریم.

Back to Top